WePlayPES - Ελληνική Κοινότητα για το Pro Evolution Soccer
ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Logov110
Καλωσήρθατε στην WePlayPES μια νέα Ελληνική Κοινότητα για την επεξεργασία του Pro Evolution Soccer και όχι μόνο.
-από την ομάδα διαχείρισης WePlayPES
Εγγραφείτε για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση στο forum
WePlayPES - Ελληνική Κοινότητα για το Pro Evolution Soccer
ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Logov110
Καλωσήρθατε στην WePlayPES μια νέα Ελληνική Κοινότητα για την επεξεργασία του Pro Evolution Soccer και όχι μόνο.
-από την ομάδα διαχείρισης WePlayPES
Εγγραφείτε για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση στο forum
WePlayPES - Ελληνική Κοινότητα για το Pro Evolution Soccer
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

WePlayPES - Ελληνική Κοινότητα για το Pro Evolution Soccer

 
HomeΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ketoglou

ketoglou


Ημερ. εγγραφής : 22/11/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Βεροια

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site    ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 8:32 pm

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site ή κάνε ένα νέο topic που θα μας τα λες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://weplaypes.forumgreek.com/
Salonika 3

Salonika 3


Ημερ. εγγραφής : 22/11/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site    ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 9:50 am

Γειά και πάλι!!! Ελπίζω πως αυτή ηταν η πρώτη και τελευταία φορά που το site κλείνει (για οποιοδήποτε λόγο)... καλή συνέχεια να έχουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
123

123


Ημερ. εγγραφής : 06/01/2011
Ηλικία : 83

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site    ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 5:43 pm

Δεν μου αρεσε καθολου !!!
Το forum ειναι νεκρο !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grgblis

grgblis


Ημερ. εγγραφής : 07/03/2011

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site    ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 9:23 pm

ΜΟΛΙΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ. ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΣΥΝΔΕΣΗ (HELLAS ON LINE) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΣΥΝΔΕΘΗΚΑ ΣΤΟ PS3 NETWORK ΜΑΖΙ ΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΑΙΖΑΜΕ PRO 2011 ΣΕ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, ΟΜΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ROUTER ΜΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 1-1 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ PRO ΜΕΣΩ INTERNET (ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟ PS3 ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ DMZ ΣΤΟΝ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΕΧΩ), ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΣΤΟ SITE ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΥΣΑΝ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ grgblis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grgblis

grgblis


Ημερ. εγγραφής : 07/03/2011

ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site    ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site   Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 9:25 pm

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΕΡΙΗΓΗΘΩ ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚ ΠΡΩΤΗΣ ΟΨΕΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΔΩ γράψε δυο λόγια για σένα και πως σου φαίνεται το site
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
WePlayPES - Ελληνική Κοινότητα για το Pro Evolution Soccer :: Καλώς Ήρθατε! :: Γράψε δυο λόγια.....-
Μετάβαση σε: